Версия для печатиНа печать Написать письмоНаписать письмо ВойтиАвторизация Карта сайтаКарта сайта
Православна Дарниця
Православна Дарниця
Головна
 
Св. Прав. Іоанн Кронштадтський: Житіє і Писання
 
Священномученик Діонісій Ареопагіт: Житіє і Писання
 
Церковні новини
 
Розклад Богослужінь
 
Прохання про молитву.
 
Церковні Таїнства і Священнодії, що здійснюються на потребу православних
 
Будівництво храму
 
Настоятель
 
Виступи, статті
 
Проповіді
 
Як нас знайти
 
Ваші пожертви
 
Контакти
 

Прохання про молитву



В житті кожної людини бувають моменти, ситуації, обставини, коли вона особливо потребує підтримки ближніх. А яка може бути краща підтримка, ніж спільна молитва братів і сестер по вірі?

  Св. Апостол Павел, який мав від Господа владу творити чудеса,  неодноразово прохає у своїх посланнях до християн молитися за нього: "Моліться за нас, бо надіємося, що ми маємо добре сумління, бо хочемо добре в усьому Поводитись" (Євр. 13,18) Цими словами Первоверховний Апостол показує нам, що молитва Церкви має велику силу і потрібна для всіх.

У зв'язку з карантином, через пандемію коронавірусу, нас закликають залишатися вдома і багато людей не мають змоги зараз відвідувати храм особисто. Але це не може стати на заваді нашої участі у церковній спільній молитві один за одного.

   Також багато наших парафіян в силу різних обставин залишили Батьківщину і змушені жити в різних країнах, заробляючи на життя своїй родині. Для них це одна з небагатьох можливостей подати записку про молитву в рідному храмі...

  Тут всі бажаючі можуть залишати свої прохання про молитву за свої потреби, а священнослужителі і прихожани нашого храму возноситимуть свої смиренні молитви до Милосердного Господа, що все тримає в руках Своїх...

Також ви можете попростити поставити свічку у нашому храмі за здравіє, перед св. мощами угодників Божих, за упокій, перед іконою свята, або Вашого улюбленого святого.

  Оскільки наша парафія знаходиться у скрутних обставинах, ми просимо вносити ваші пожертви на картковий рахунок, чи розрахунковий рахунок нашої парафії.

   Ми не лише будуємо і благоприкрашаємо наш величний храм на славу Божу. Утримання храму, поточні комунальні витрати, забезпечення Богослужінь, допомога парафіянам, що перебувають у скруті, потребують також великих витрат. Тому ваші посильні пожертви стануть в нагоді.

   Слід зазначити, що вказані суми не є платою за молитву, а лише орієнтовно вказують вашу добровільну пожертву на храм: "Нехай кожен дає, як серце йому призволяє, не в смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає!" (2Кор. 9,7), пише св. Апостол Павел до Коринфян.  Навіть якщо у вас немає можливості пожертвувати, ваші прохання про молитву все одно будуть прийняті і прочитані за Богослужінням. Хай це буде благодіянням нашої парафії для вас у скрутну годину! З іншого боку, хтось може пожертвувати більше, ніж це вказано, щоб допомогти нашому храму і тим, хто не може пожертвувати.

Згідно з канонами Православної Церкви, подавати на церковну молитву можна імена людей віруючих, що прийняли Хрещення у Православній Церкві, сповідують віру Православну, приходять до сповіді і причастя. Тим, хто подає записки, треба також відвідувати Богослужіння, регулярно сповідуватися у гріхах і причащатися Тіла і Крові Христових.

Не можна подавати на церковну молитву нехрещених, тих, хто відрікся від Христа, перейшов з Православ'я в розкол ( ПЦУ, Київський патріархат ), неправославних християн, тих, хто покінчив життя самогубством. На ці неприємні моменти ми також маємо зауважити, щоб зберегти послух Матері-Церкві. Ми маємо поважати кожну людину, але не чинити чужих помилок і берегти Православну віру.

 

Види молитов:

1) Молитва на Божественній Літургії.

Сама важлива молитва, під час якої відбувається найбільше Таїнство Євхаристії (Причастя) - хліб і вино приносяться в Безкровну Жертву і стають Тілом  і Кров'ю нашого Господа Іісуса Христа. На Літургії моляться за здравіє і за упокій.

2) Сорокоуст.

Молитва за здравії і за упокій на протязі сорока днів.

3) Молебень

Особливе богослужіння, що здійснюється за потребою віруючих. При цьому можна вказувати привід до молитви:

а) за зцілення хворого;

б) за сімейне благополуччя і примноження любові;

в) за допомогу у пошуку роботи;

г) за допомогу у навчанні;

д) за допомогу у всякому доброму ділі;

е) подячний;

є) за добру подорож

з) перед пологами (народженням дитини)

4) Панихида

Заупокійне богослужіння. Молитва за усопших - наш обов'язок перед ними і потреба нашого серця.

 

Ми можемо вказувати на особливості тих, за кого молимося:

мл. Олег - немовля

отр. Татиана - дитина, підліток

непразд. Елена - вагітна

бол. Тихон - хворий

закл. Никодим - ув'язнений

воин Сергий - військовослужбовець

пут. Зиновий - подорожуючий

скорб. Никон

нов. Елисей - новопреставленний (до 40 днів після смерті)

Велике прохання не писати замість прохань про молитву образи, політичні гасла та інші провокації. Церква поза політикою! В інтернеті є багато місць, де можна обговорювати політичні та інші проблеми. Тут ми спілкуємося та молимося за всіх православних, незалежно від політичних вподобань. Просимо всіх бути чемними і поважати почуття один одного!

 

Хай Милостивий Господь допомагає всім нам і чує наші молитви і прохання!

 

Картковий рахунок: Монобанк (Universal bank)

                   4441 1144 4411 4985

 

 Наш банківський рахунок для пожертв:


                                                  АТ "Райффайзен Банк Аваль"

 

UA85 3808 0500 0000 0026 0035 3279 9


МФО  380805       ЄДРПОУ   25965017


Отримувач:

Релігійна організація "Релігійна громада Української Православної Церкви

парафії на честь св. Праведного Іоанна Кронштадтського у Дарницькому р-ні м. Києва"

 

Призначення платежу: благодійна пожертва на молитву (без ПДВ) (благотворительное пожертвование на молитву (без ПДВ))