Версия для печатиНа печать Написать письмоНаписать письмо ВойтиАвторизация Карта сайтаКарта сайта
Православна Дарниця
Православна Дарниця
Головна
 
Св. Прав. Іоанн Кронштадтський: Житіє і Писання
 
Священномученик Діонісій Ареопагіт: Житіє і Писання
 
Церковні новини
 
Розклад Богослужінь
 
Прохання про молитву.
 
Церковні Таїнства і Священнодії, що здійснюються на потребу православних
 
Будівництво храму
 
Настоятель
 
Виступи, статті
 
Проповіді
 
Як нас знайти
 
Ваші пожертви
 
Контакти
 

Прохання про молитвуВ житті кожної людини бувають моменти, ситуації, обставини, коли вона особливо потребує підтримки ближніх. А яка може бути краща підтримка, ніж спільна молитва братів і сестер по вірі?

  Св. Апостол Павел, який мав від Господа владу творити чудеса,  неодноразово прохає у своїх посланнях до християн молитися за нього: "Моліться за нас, бо надіємося, що ми маємо добре сумління, бо хочемо добре в усьому Поводитись" (Євр. 13,18) Цими словами Первоверховний Апостол показує нам, що молитва Церкви має велику силу і потрібна для всіх.

У зв'язку з карантином, через пандемію коронавірусу, нас закликають залишатися вдома і багато людей не мають змоги зараз відвідувати храм особисто. Але це не може стати на заваді нашої участі у церковній спільній молитві один за одного.

   Також багато наших парафіян в силу різних обставин залишили Батьківщину і змушені жити в різних країнах, заробляючи на життя своїй родині. Для них це одна з небагатьох можливостей подати записку про молитву в рідному храмі...

  Тут всі бажаючі можуть залишати свої прохання про молитву за свої потреби, а священнослужителі і прихожани нашого храму возноситимуть свої смиренні молитви до Милосердного Господа, що все тримає в руках Своїх...

Також ви можете попростити поставити свічку у нашому храмі за здравіє, перед св. мощами угодників Божих, за упокій, перед іконою свята, або Вашого улюбленого святого.

  Оскільки наша парафія знаходиться у скрутних обставинах, ми просимо вносити ваші пожертви на картковий рахунок, чи розрахунковий рахунок нашої парафії.

   Ми не лише будуємо і благоприкрашаємо наш величний храм на славу Божу. Утримання храму, поточні комунальні витрати, забезпечення Богослужінь, допомога парафіянам, що перебувають у скруті, потребують також великих витрат. Тому ваші посильні пожертви стануть в нагоді.

   Слід зазначити, що вказані суми не є платою за молитву, а лише орієнтовно вказують вашу добровільну пожертву на храм: "Нехай кожен дає, як серце йому призволяє, не в смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає!" (2Кор. 9,7), пише св. Апостол Павел до Коринфян.  Навіть якщо у вас немає можливості пожертвувати, ваші прохання про молитву все одно будуть прийняті і прочитані за Богослужінням. Хай це буде благодіянням нашої парафії для вас у скрутну годину! З іншого боку, хтось може пожертвувати більше, ніж це вказано, щоб допомогти нашому храму і тим, хто не може пожертвувати.

Згідно з канонами Православної Церкви, подавати на церковну молитву можна імена людей віруючих, що прийняли Хрещення у Православній Церкві, сповідують віру Православну, приходять до сповіді і причастя. Тим, хто подає записки, треба також відвідувати Богослужіння, регулярно сповідуватися у гріхах і причащатися Тіла і Крові Христових.

Не можна подавати на церковну молитву нехрещених, тих, хто відрікся від Христа, перейшов з Православ'я в розкол ( ПЦУ, Київський патріархат ), неправославних християн, тих, хто покінчив життя самогубством. На ці неприємні моменти ми також маємо зауважити, щоб зберегти послух Матері-Церкві. Ми маємо поважати кожну людину, але не чинити чужих помилок і берегти Православну віру.

 

Види молитов:

1) Молитва на Божественній Літургії.

Сама важлива молитва, під час якої відбувається найбільше Таїнство Євхаристії (Причастя) - хліб і вино приносяться в Безкровну Жертву і стають Тілом  і Кров'ю нашого Господа Іісуса Христа. На Літургії моляться за здравіє і за упокій.

2) Сорокоуст.

Молитва за здравії і за упокій на протязі сорока днів.

3) Молебень

Особливе богослужіння, що здійснюється за потребою віруючих. При цьому можна вказувати привід до молитви:

а) за зцілення хворого;

б) за сімейне благополуччя і примноження любові;

в) за допомогу у пошуку роботи;

г) за допомогу у навчанні;

д) за допомогу у всякому доброму ділі;

е) подячний;

є) за добру подорож

з) перед пологами (народженням дитини)

4) Панихида

Заупокійне богослужіння. Молитва за усопших - наш обов'язок перед ними і потреба нашого серця.

 

Ми можемо вказувати на особливості тих, за кого молимося:

мл. Олег - немовля

отр. Татиана - дитина, підліток

непразд. Елена - вагітна

бол. Тихон - хворий

закл. Никодим - ув'язнений

воин Сергий - військовослужбовець

пут. Зиновий - подорожуючий

скорб. Никон

нов. Елисей - новопреставленний (до 40 днів після смерті)

Велике прохання не писати замість прохань про молитву образи, політичні гасла та інші провокації. Церква поза політикою! В інтернеті є багато місць, де можна обговорювати політичні та інші проблеми. Тут ми спілкуємося та молимося за всіх православних, незалежно від політичних вподобань. Просимо всіх бути чемними і поважати почуття один одного!

 

Хай Милостивий Господь допомагає всім нам і чує наші молитви і прохання!

 

Картковий рахунок: Монобанк (Universal bank)

                   4441 1144 4411 4985

 

 Наш банківський рахунок для пожертв:


                                                  АТ "Райффайзен Банк Аваль"

 

UA85 3808 0500 0000 0026 0035 3279 9


МФО  380805       ЄДРПОУ   25965017


Отримувач:

Релігійна організація "Релігійна громада Української Православної Церкви

парафії на честь св. Праведного Іоанна Кронштадтського у Дарницькому р-ні м. Києва"

 

Призначення платежу: благодійна пожертва на молитву (без ПДВ) (благотворительное пожертвование на молитву (без ПДВ))